Блог

Поетичний декор: картина Лебеді на полотні

картина Лебеді у вітальні

Чудової краси птиці, аристократи вод і білосніжне диво – такими піднесеними порівняннями наділили поети і письменники лебедів за їх захоплює вигляд, композитори присвячували їм свої музичні творіння, так і в казках красуні-лебеді встигли прославитися. Всім, напевно, знаком сюжет з перетворенням принцеси в цю птицю. Навіть звичайна прогулянка біля озера отримує особливу чарівність, якщо тут по тихій гладі води ковзають лебеді. Хочете споглядати таку красу щодня? Картина Лебеді на полотні, безсумнівно, реалізує це побажання.

Що символізує картина з лебедями?

Образ лебедя за всю свою історію в культурах різних народів обріс численними символічними значеннями. Тут має значення і колір пернатого, і контекст зображення, якщо говорити про сюжети картин. Так, наприклад, позитивну енергетику укладає декор з білосніжними птахами – вважається, що вони привносять в світ доброту, щирість, вірність. Що стосується особливостей сюжету, його також важливо вибирати з урахуванням того, кому призначена картина і де вона буде розміщена. Картина з парою лебедів на озері символізує щирість і глибину почуттів закоханої пари, вірність і відданість, а тому такий живопис буде доречною для прикраси подружньої спальні.

Картини з лебедями

Замовляючи картину на полотні, зверніть увагу, що різні манери і техніки живопису надають сюжету оригінальне втілення. Написання картини олійними фарбами дозволяє художнику створити об’ємність деталей зображення, а малюнки птахів олівцями надають легкості сюжету. Вибираючи друк на полотні, можна замовити репродукцію відомого полотна. Це може бути, наприклад, відоме панно Врубеля “Царівна-Лебідь”.

Кому в подарунок купити картину з лебедями?

Ідея купити картину з лебедями буде відмінною, якщо адресат подарунка – натура, яка тонко відчуває красу навколишнього світу, такій людині доставляють радість прогулянки на природі, він знаходить гармонію і умиротворення в єднанні з ритмами природи. Птахи на полотні, які оселилися в його спальні або робочому кабінеті, створять комфортну, сприятливу атмосферу. Зовсім не обов’язково, що одержувач подарунка повинен бути обов’язково жіночої статі, хоч і така “пташина” тематика більше близька прекрасній половині людства. Якщо згадати про те, що лебідь асоціюється з творчістю, а заняття кожної людини будь то робота чи хобі – творіння чогось нового, цікавого, то такий презент припаде до смаку і чоловікам.

Картина лебеді в интер'єрі

Якщо дизайн будинку витриманий в традиційному стилі, декоративне оздоблення швидше класичне або стилізовано під сільську тематику, а в інтер’єрі ви віддаєте перевагу аксесуари і меблі з натуральних матеріалів, друк картин з лебедями стане відмінним способом підкреслити композицію.

Краса білосніжних величезних птахів у всі часи надихає служителів музи творчості на створення поетичних шедеврів. Граціозні птахи, плавно ковзають по плесу озера серед латаття – головні герої віршів і живописних полотен, ми також знаємо лебедів як казкових і міфологічних персонажів. Тут їх образ символізує любов і вірність, досконалість, чистоту помислів і, звичайно ж, романтику. Картина Лебеді стане головним чином дизайну інтер’єру, несучи в композицію романтику і естетику.

Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

Замовити свою картинку