Show sidebar


  • Не вдалося знайти вдале зображення?


  • Якісні репродукції Kal Gajoum

    Картини художника Kal Gajoum, що володіють власною енергетикою, наповнені також пристрастю і кольором. Незалежно від того, що автор зображує на картинах – пляшки вишуканого вина, квіткові композиції або дощові вулиці – він з упевненістю прокладає собі дорогу в світ мистецтва.

    Хоча художник часто експериментував з різними стилями живопису, багато років писав аквареллю, в результаті прийшов до висновку, що саме за допомогою олійних фарб виражає себе найкраще. Адже масло здатне дати автору обсяг і глибину, яких не домогтися за допомогою акварелі. У полотнах Kal Gajoum з’явилося все більше кольору, і з часом сформувався його нинішній стиль. А візитною карткою художника стали, наповнені червоними парасольками, яскраві сцени з вуличного життя.

    У роботах чітко відчувається енергія і теплота, про які сучасні художники часто забувають. Його картини одночасно прості і складні, ніжні й потужні, традиційні та сучасні.

    На сьогоднішній день репродукції картин купити можна дуже просто. Зробіть замовлення на нашому сайті і вже зовсім скоро насолоджуйтеся картиною в своєму інтер’єрі.