Блог

Digital art картини

DIGITAL ART ПОРТРЕТ

   Для отримання макету, завантажте, будь ласка, фото максимальної якості. Після завантаження чекайте дзвінка менеджера.

   Чому обирають нас:
   • Якісні еко-матеріали
   • Висока роздільна датність друку зображення
   • Покриття усіх виробів захисним лаком
   • Широкий вибір розбивки модульних картин і постерів під склом
   • Оплата наложкою або картою
   • Можливість стилізації будь-якого сюжету
   • Створення картини з Вашого фото
   • Доставка у відділення НП або кур'єром
   Більш ніж 50000 картин на вибір
   Понад 7000 задоволенних клієнтів
   Процесс замовлення
   1. Обираєте картину або завантажуєте своє зображення
   2. За Вами закріплюється персональний менеджер та зв'язується з Вами
   3. Розробка та узгодження макета дизайнером. Запуск картини у виробництво
   4. Менеджер перевіряє якість перед упаковкою та відправкою
   5. Упаковка картини та фурнітури. Відправка за вашою адресою
   6. Надихайтесь виробом кожен день

   Приклади робіт

   digital art картины

   Сучасні цифрові технології зробили величезний вплив на мистецтво. Створення спеціальних програм і нових можливостей, які надаються художникам, дозволяють більш повно розкрити свій творчий потенціал, знайти нові шляхи передачі зображення, створити футуристичні образи, втілити всі свої найфантастичніші мрії.

   Картина в стилі Digital Art

   Можливості Інтернету практично безмежні. Можна отримати визнання художника дуже швидко, тому що інформація поширюється з величезною швидкістю. Саме з цієї причини картини Діджитал Арт стали дуже популярними. Люди, що володіють технікою, створюють дивовижні за красою і оригінальністю картини, які вражають уяву. Ними хочеться милуватися не тільки на моніторі комп’ютера, але і в реальному житті.

   Нові напрямки оформлення інтер’єру диктують свої закони. Якщо раніше були популярні класики в золочених рамах, то тепер люди все частіше вибирають картини в стилі Digital Art. Це стильні, футуристичні постери, які вдало вписуються в сучасний інтер’єр, створюють атмосферность і шик. Картини в даному стилі хочеться розглядати, так як існує безліч деталей, які можна зробити тільки за допомогою сучасних комп’ютерних технологій. Особливо добре виглядають подібні предмети декору в стилі хай-тек, модерн.

   Картина: Digital Art

   Поняття Digital Art

   Переклад з англійської означає цифрове мистецтво, і воно узагальнююче. Сюди входить сучасна комп’ютерна музика, анімація і цифровий живопис. Тут мова піде тільки про живопис – це картини, які створюються за допомогою спеціальних комп’ютерних цифрових технологій. Це цілий напрям, яке має свої тонкощі і премудрості. Талановиті художники, що працюють в даному напрямку, знаходять для себе свої фішки – для розширення можливостей цифрової графіки.

   Цікаво! Найбільш популярним художником в цифровому напрямку є Blackeri.

   Створення зображень за допомогою графічного редактора

   Існують різні програми і графічні редактори для створення ефекту Діджитал арт. Використовуючи певну техніку, художники малюють свої полотна. Не потрібно носити з собою мольберт і фарби. Програма надає всі можливості зробити своє творіння в кольорі. У подібній техніці працює більшість сучасних графіків, так як надається широке поле для реалізації власних задумів.

   Цікаво! Художники використовують спеціальний планшет – digitizer, за яким можна малювати за допомогою стилуса.

   Сучасне мистецтво

   Техніка

   Художник створює свою картину з фото, абстрактних зображень. За основу беруться неймовірні образи, яскраві фарби. Обробка в фоторедакторі створює додаткові можливості для створення футуристичних картин, де об’єднується реальність і фантазія. Оновлення для програм виходять досить часто, тому і можливості для творчості постійно поліпшуються.

   Digital Art

   Переклад малюнка на полотні в цифрове зображення

   Це найбільш близька тема для традиційного живопису, коли зображення створюється на полотні за допомогою традиційних прийомів. Після написання картина в стилі Діджитал арт загружается в графічний редактор, де можна створювати додаткові дивовижні ефекти, які надає сучасне цифрова графіка.

    Сучасні картини

   Створення постера

   Здавалося б, простіше простого, досить просто надрукувати цифрове зображення на принтері і повісити на стіну. Але це далеко не так. Вся справа в тому, що деякі ефекти, які видно на моніторі, аж до об’ємного зображення, підсвічування певних областей, губляться при роздруку на принтері. Зображення не таке яскраве, не радує насиченими фарбами. Для великої картини потрібен широкоформатний плотер. Для того, щоб зображення вийшло красивим, воно коригується в спеціальній програмі. Потрібно особливу увагу приділити фону, який надає задану глибину.

   Сучасна картина в стилі Digital Art

   Картини в стилі Digital Art – це сучасне віяння, передає колоритність і високотехнологічність 21 століття. Це справжнє мистецтво перетворення фотографії або малюнка з використанням комп’ютера.

   Ти можеш вибрати картину будь-якої тематики в галереї або замовити свою

   Замовити свою картинку