Show sidebar


    Не вдалося знайти вдале зображення?

    Репродукції картин Чарльза Висоцкі

    Після навчання в Лос-Анджелеському Центрі Мистецтв на спеціальності – ілюстрація та дизайн в області реклами, Висоцькі у свій час на життя заробляв фрілансом, живучи разом з батьками. Однак, не бажаючи сидіти у батьків на шиї і нудьгуючи по Західному узбережжю, він поїхав в Лос-Анджелес і організував разом з друзями рекламне агентство, в якому він досить успішно займався художніми комерційними проектами.

    За фактом, малюнки Чарльза були «мистецтвом для мистецтва». У його малюнках присутній цілком практична спрямованість – сьогодні це називається торговою маркою або логотипом. Крізь все його малюнки і картини проходить рекламний характер. Разом з цим, все його малюнки наскрізь пронизані позитивно забарвленим емоційним акцентом і після перегляду залишають дуже спокійне, добрий настрій. Це приголомшливий приклад того, коли муза не підставляти під монетаризації під каблук.

    Репродукції картин Чарльза Висоцького на полотні внесуть цікаву нотку в Ваш інтер’єр і неодмінно доповнять його своєю енергетикою і атмосферністю.