Show sidebar


  • Не вдалося знайти вдале зображення?


  • Репродукції картин Володимира Боровиковського

    Картини на полотні Боровиковського сьогодні, звичайно впишуться не в кожен пересічний інтер’єр. Але якщо Ви вирішили підібрати стиль Боровиковського для картини на замовлення, то Ваш вибір однозначно правильний. Ніхто не сміє засудити Ваш стиль, адже класика завжди залишається в моді і виглядає стильно.

    Ми підтримуємо класицизм і ретро мотиви в інтер’єрі допомогою друку картин на полотні. Ми пропонуємо як натуральний, так і штучний полотно для репродукцій. Володимир Боровиковський писав портрети як простих жінок і чоловіків, так і царських осіб. Такі картини дають відчуття старовини та історії у Вашому будинку, але не змушують відчути себе в музеї. Адже цього бояться дизайнери при виборі картин на полотні – переборщити зі старовиною.

    Картини на хості під замовлення від ТМ Арт полотно це завжди правильний вибір. Якість картини на хості настільки високо, що репродукція мало чим відрізнятиметься від оригіналу, адже сьогодні текхнологіі дають можливість покривати лаком і робити ефект мазків. Що важливо при виюоре картини, тому вона буде виглядати абсолютно натурально.