0 800 300 322

працюємо

Друк фото на полотні

Або уведіть свій

Телефон

Завантажити

Ви можете додати файли:
jpeg, png, tiff, psd, eps, ai, rar, zip

Замовити друк на холсті дуже легко
  • 1.Завантажте власне фото та оберіть розмір картини
  • 2.Наш фахівець зв'язується з вами і уточнює деталі
  • 3.Вам демонструють варіанти і ви підтверджуєте замовлення
  • 4.Ваше замовлення виготовляється і вже скоро приїде до вас!

Друк на холсті - в чому суть і особливості?

Друк на холсті на основі власного фото замовника є унікальним способом змінити інтер'єр приміщення, зробити його унікальним і надати простору індивідуальності. Особиста тема підійде як для декорування спальні, так і кухні, вітальні, дитячої та інших кімнат. Друк на холсті в Києві є основним напрямком нашої діяльності, тому ми можемо гарантувати вам високу якість виконання замовлення.

При виборі друку фото на холсті, ви створите інтер'єр, який буде в повній мірі відповідати вашим смаком. Як сюжету картини може постати будь-яка фотографія, якщо її якість відповідає вимогам до зображення. Фотографії на холсті будуть володіти всім багатством палітри, яким володіє оригінальна композиція зі збереженою деталізацією знімка.

За основу ми беремо натуральні холсти і це забезпечує максимальну схожість з рукотворної картиною. Для нанесення використовуються екологічні біочерніла, які володіють стійкістю до води, сонячних променів і пошкоджень механічного характеру. Якщо ви завжди мріяли про те, щоб у вашому домі висіла справжня картина, але не могли визначитися з сюжетом - чому б не почати з зображення, яке гарантовано вам до смаку?

У ЧОМУ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ДРУКУ ФОТО НА ПОЛОТНІ:

- Розмір фотографії може бути досить великим, до 130 см по одній зі сторін

- Дуже висока якість матеріалів

- Це вже не просто фотографія, а справжня картина

- На підрамнику зображення не помнеться і не порветься

ЩО НЕОБХІДНО, ЩОБ КАРТИНА ВИЙШЛА МАКСИМАЛЬНО ЯКІСНОЮ:

- Контрастне зображення з високою роздільною здатністю

- Відсутність змазаних частин зображення

- Максимально великі зображення обличчя та інші деталі

- Бажано, щоб фото було зроблено при денному світлі

Друк на полотні

Ми пропонуємо: друк фото, будь-якої картини або зображення на холсті

Сучасні інтер'єрні живописні твори - це різноманітність стилів, жанрів і тем. Індивідуальна друк на холсті - це створення композицій дивовижної краси в будь-якому стилі. Чому варто використовувати друк на холсті в Україні і для яких сюжетів вона підходить?

Інтер'єр будь-якої з кімнат і приміщень будинку повинен володіти відповідною атмосферою. Грамотно вибрані художні образи і фото на холсті дозволять досягти цієї мети. При цьому не варто забувати про те, яке функціональне призначення кімнати. Надрукована фотографія на холсті дозволить створити композиційну структуру зображення, приймаючи до уваги такі фактори:

  • захоплення замовника. Даний напрямок вибирають для того, щоб оформити зону для відпочинку, творчий простір або робочий кабінет. Втім, сюжети на тему хобі будуть популярні і в інших кімнатах;
  • функціональне призначення кімнати. Фото на сімейну тему, надруковані на холсті, зможуть сформувати правильний настрій у вітальні і спальні. Актуальним вибором в якості прикраси залу стала друк картин і фотографій на холсті не просто на сімейну тему, а саме сімейні портрети. Також можна використовувати зображення домашніх вихованців і барвисті фото з відпочинку;
  • естетичні уподобання. Панно, яке виготовлено за особистим зображенню є прекрасним рішенням не тільки тоді, коли потрібно прикрасити свій будинок, але і в разі, коли необхідний подарунок комусь із близьких. В якості вихідного зображення можна використовувати як авторські фотографії, так і репродукції улюблених творів мистецтва або тематичні композиції.

У нас ви можете замовити друк не тільки з власних фотографій, але і варіанти, які запропоновані в нашому каталозі. Ну а якщо вам не сподобалися запропоновані нами варіанти, ви можете замовити друк зображень, знайдених на просторах інтернету.

Ми пропонуємо вашій увазі послугу на замовлення недорогих і якісних картин, які будуть художньої копією ваших улюблених зображень. Оформлення замовлення на друк відбувається в онлайн-режимі або по телефону - просто виберіть зручний для вас спосіб. Ми працюємо не тільки в Києві, а й в Запоріжжі, Дніпрі та Кременчуці. Відвідавши наш офіс, ви також зможете подивитися на зразки, отримати консультацію у наших співробітників і вибрати тип холста.

Живопис знову в моді і вам надається унікальна можливість одночасно і слідувати трендам, і зберегти власну індивідуальність. Все, що потрібно для цього - просто зателефонувати нам або залишити заявку на сайті. Ми зв'яжемося з вами в будь-який зручний для вас час, обговоримо всі подробиці замовлення. Після цього вам залишиться тільки трохи почекати, поки ми виготовимо вашу картину і доставимо її за вказаною вами адресою у зручний для вас час!

Ваша фотографія на полотні Друк фото на полотні Ваш колаж на полотні Друк фото на полотні