замовлення
онлайн 24/7

Друк фото на полотні

-30%

Наші переваги

зробимо за день

оплата при отриманні

дизайн індивідуально для Вас

оригінальний подарунок

Обери свій варіант картини

поп-арт портрет

Портрет у стилі поп-арт

Поп-арт портрет - відмінний подарунок для себе і своїх близьких! Завдяки професіоналізму дизайнерів ви отримаєте графічний портрет на межі реальності і комп'ютерного світу.

*Вартість послуг дизайнера 300 грн.

модульні картини по фото

Модульна картина по фото

Фахівці розроблять оригінальний шаблон виходячи з фотографій і ваших побажань. Розміри, тип порізки, кількість сегментів - все це підбирається індивідуально для кожного випадку.

репродукції картин

Репродукції

Репродукція – одне з найбільш вдалих рішень для всіх, хто цінує історію, мистецтво і просто красу. Такі картини не продаються в магазинах разом з товарами широкого вжитку, а виконуються на замовлення. Тому така картина точно зможе стати гідним доповнення вашого інтер'єру.

*Вартість послуг дизайнера 300 грн.

обробка фотографії в стилі коміксу

Обробка в стилі Коміксів

Багато хто з нас любить комікси, цей стиль прекрасно підійде для подарунка людині, який захоплений цією культурою. Завдяки неприродним пропорціям тіла, яскраво виражена міміка обличчя органічно вписується в загальну концепцію малюнка і дозволяє створити оригінальний портрет людини, з акцентом на його емоційний фон.

*Вартість послуг дизайнера 300 грн.

стилізація картин під живопис

Стилізація під живопис

Стилізовані зображення максимально наближені до живописних картин. Стилізація перетворить навіть не зовсім вдалу і якісну фотографію в оригінальний предмет інтер'єру, який стане прекрасним подарунком і прикрасою будь-якого приміщення.

*Стоимость услуг дизайнера 300 грн.

фотоколаж на полотні

Фотоколаж на полотні

Бажаєте зробити незабутній подарунок? Фотоколаж на полотні – кращий вибір! Всі картини створюються без використання стандартних шаблонів і з урахуванням всіх побажань і нюансів. Для створення колажу може бути використано як три-чотири знімки, так і кілька десятків.

Приклади робіт

Портрет в образі на полотні
Друк фото на полотні
Картина на полотні
Друк фото на полотні
Арт портрет на полотні
Картина фото колаж
Цифрова отрисовка фото
Картина на холсте
Картина на холсте
Портрет на полотні
Фото на полотні

Матеріали


Неткане полотно


Натуральне полотно

Відгуки

Юрій Іванов

Я - постоянный Ваш клиент! Благодарю коллектив за хорошее выполнение заказов! Всегда рад в сотрудничестве! С уважением, Юрий.

Друк на полотні - в чому суть і особливості?

Друк на полотні на основі власного фото замовника є унікальним способом змінити інтер'єр приміщення, зробити його унікальним і надати простору індивідуальності. Особиста тема підійде як для декорування спальні, так і кухні, вітальні, дитячої та інших кімнат. Друк на полотні в Києві є основним напрямком нашої діяльності, тому ми можемо гарантувати вам високу якість виконання замовлення.

При виборі друку фото на полотні, ви створите інтер'єр, який буде в повній мірі відповідати вашим смаком. Як сюжету картини може постати будь-яка фотографія, якщо її якість відповідає вимогам до зображення. Фотографії на полотні будуть володіти всім багатством палітри, яким володіє оригінальна композиція зі збереженою деталізацією знімка.

За основу ми беремо натуральні полотна і це забезпечує максимальну схожість з рукотворної картиною. Для нанесення використовуються екологічні біочерніла, які володіють стійкістю до води, сонячних променів і пошкоджень механічного характеру. Якщо ви завжди мріяли про те, щоб у вашому домі висіла справжня картина, але не могли визначитися з сюжетом - чому б не почати з зображення, яке гарантовано вам до смаку?