Безкоштовна лінія

0 (800) 300 332

Друк фото на полотні

НЕ ПІДІЙШОВ РОЗМІР? Оберіть СВІЙ

Прізвище та Ім'я
Електронна пошта
Номер телефону
Додати файл
Вибрати...

Ви можете додати файли
наступних форматів: jpeg, png, tiff,
psd, eps, ai, doc, pdf, rar, zip, txt

Замовити у нас картину дуже просто
  • 1.Обираєте розмір картини
  • 2.Завантажуєте власне фото
  • 3.Відправляете ваші побажання і залишаєте контактні дані
  • 4.Наш фахівець зв'язується з вами і уточнює деталі
  • 5.Вам демонструють варіанти і ви підтверджуєте замовлення
  • 6.Ваше замовлення виготовляється і вже скоро приїде до вас!

Індивідуальний характер декору: що таке друк на полотні?

Друк на полотні зі свого фото - це оригінальний спосіб підкреслити індивідуальний характер життєвого простору. Особиста тематика для декорування доречна в будь-якій кімнаті, будь то спальня, вітальня, кухня або дитяча.

Вибравши друк фото на полотні, можна створити самобутній декор на будь-який смак. У картину може перетворитись будь-яка фотографія за умови належної якості. Надруковане зображення передає все багатство палітри оригінальної композиції, при цьому зберігається деталізація знімка. В якості основи ми використовуємо натуральні полотна, що надає більше схожості з рукотворним витвором. Зображення наноситься біочернилами, вони безпечні для здоров'я, не розчиняються у воді, стійкі до механічних пошкоджень та ультрафіолету.

У ЧОМУ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ДРУКУ ФОТО НА ПОЛОТНІ:

- Розмір фотографії може бути досить великим, до 130 см по одній зі сторін

- Дуже висока якість матеріалів

- Це вже не просто фотографія, а справжня картина

- На підрамнику зображення не помнеться і не порветься

ЩО НЕОБХІДНО, ЩОБ КАРТИНА ВИЙШЛА МАКСИМАЛЬНО ЯКІСНОЮ:

- Контрастне зображення з високою роздільною здатністю

- Відсутність змазаних частин зображення

- Максимально великі зображення обличчя та інші деталі

- Бажано, щоб фото було зроблено при денному світлі

Друк на полотні

Сучасні картини для інтер'єру рясніють розмаїттям стильових, тематичних і жанрових варіацій. Індивідуальне виготовлення дозволяє розробити гарні композиції для кожного стилю. Що таке друк на полотні і які оригінальні сюжети можна виготовити?

В інтер'єрі будь-якої кімнати важливо створити відповідний настрій. Це легко зробити за допомогою правильно підібраних художніх образів. При цьому важливо враховувати функціональність приміщення. Друк на полотні - це можливість розробити композицію картини з урахуванням:

    – Ваших захоплень. В цьому напрямку популярні тематичні сюжети для оформлення творчого простору, зони відпочинку, робочого кабінету.

    – Функціональності приміщення. Фото з сімейного архіву, відтворені на полотні, допоможуть створити настрій в спальні, вітальні. Популярним рішенням для прикраси залу стали сімейні портрети, фото домашніх улюбленців, яскраві моменти проведеного відпочинку.

    – Естетичних смаків. Виготовлення панно з особистим зображенню - відмінне рішення не тільки для прикраси житла, але і для подарунка. Це можуть бути репродукції улюблених картин, авторські фото і тематичні композиції.

Замовити недорогу та якісну картину зі свого зображення в компанії «Арт-Холст» можна зателефонувавши за номером, або на сайті. Оформити послугу друку на полотні в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці можна також в офісі, де ви зможете побачити вироби наживо, отримати консультацію, підібрати тип полотна.

Ваша фотографія на полотні Друк фото на полотні Ваш колаж на полотні Друк фото на полотні