Безкоштовна лінія

0 (800) 300 332

Головна Друк на полотні зі свого фото

Друк фото на полотні

НЕ ПІДІЙШОВ РОЗМІР? Оберіть СВІЙ

Прізвище та Ім'я
Електронна пошта
Номер телефону
Додати файл
Вибрати...

Ви можете додати файли
наступних форматів: jpeg, png, tiff,
psd, eps, ai, doc, pdf, rar, zip, txt

Замовити у нас картину дуже просто
  • 1.Обираєте розмір картини
  • 2.Завантажуєте власне фото
  • 3.Відправляете ваші побажання і залишаєте контактні дані
  • 4.Наш фахівець зв'язується з вами і уточнює деталі
  • 5.Вам демонструють варіанти і ви підтверджуєте замовлення
  • 6.Ваше замовлення виготовляється і вже скоро приїде до вас!

Індивідуальний характер декору: що таке друк на полотні?

Друк на полотні зі свого фото - це оригінальний спосіб підкреслити індивідуальний характер життєвого простору. Особиста тематика для декорування доречна в будь-якій кімнаті, будь то спальня, вітальня, кухня або дитяча.

Вибравши друк фото на полотні, можна створити самобутній декор на будь-який смак. У картину може перетворитись будь-яка фотографія за умови належної якості. Надруковане зображення передає все багатство палітри оригінальної композиції, при цьому зберігається деталізація знімка. В якості основи ми використовуємо натуральні полотна, що надає більше схожості з рукотворним витвором. Зображення наноситься біочернилами, вони безпечні для здоров'я, не розчиняються у воді, стійкі до механічних пошкоджень та ультрафіолету.

У ЧОМУ ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ ДРУКУ ФОТО НА ПОЛОТНІ:

- Розмір фотографії може бути досить великим, до 130 см по одній зі сторін

- Дуже висока якість матеріалів

- Це вже не просто фотографія, а справжня картина

- На підрамнику зображення не помнеться і не порветься

ЩО НЕОБХІДНО, ЩОБ КАРТИНА ВИЙШЛА МАКСИМАЛЬНО ЯКІСНОЮ:

- Контрастне зображення з високою роздільною здатністю

- Відсутність змазаних частин зображення

- Максимально великі зображення обличчя та інші деталі

- Бажано, щоб фото було зроблено при денному світлі

Друк на полотні

Сучасні картини для інтер'єру рясніють розмаїттям стильових, тематичних і жанрових варіацій. Індивідуальне виготовлення дозволяє розробити гарні композиції для кожного стилю. Що таке друк на полотні і які оригінальні сюжети можна виготовити?

В інтер'єрі будь-якої кімнати важливо створити відповідний настрій. Це легко зробити за допомогою правильно підібраних художніх образів. При цьому важливо враховувати функціональність приміщення. Друк на полотні - це можливість розробити композицію картини з урахуванням:

    – Ваших захоплень. В цьому напрямку популярні тематичні сюжети для оформлення творчого простору, зони відпочинку, робочого кабінету.

    – Функціональності приміщення. Фото з сімейного архіву, відтворені на полотні, допоможуть створити настрій в спальні, вітальні. Популярним рішенням для прикраси залу стали сімейні портрети, фото домашніх улюбленців, яскраві моменти проведеного відпочинку.

    – Естетичних смаків. Виготовлення панно з особистим зображенню - відмінне рішення не тільки для прикраси житла, але і для подарунка. Це можуть бути репродукції улюблених картин, авторські фото і тематичні композиції.

Замовити недорогу та якісну картину зі свого зображення в компанії «Арт-Холст» можна зателефонувавши за номером, або на сайті. Оформити послугу друку на полотні в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці можна також в офісі, де ви зможете побачити вироби наживо, отримати консультацію, підібрати тип полотна.

Ваша фотографія на полотні Друк фото на полотні Ваш колаж на полотні Друк фото на полотні