0 800 300 332

працюємо

Друк фото на полотні

Заповнення заявки вас ні до чого не зобов'язує.

Наші переваги

зробимо за день

оплата при отриманні

безкоштовний дизайн

оригінальний подарунок

Приклади робіт

Картина на полотні
Картина на полотні
Картина на полотні
Картина на полотні
Картина на полотні
Картина на полотні
Картина на полотні
Картина на полотні
Картина на полотні

Матеріали


Неткане полотно


Натуральне полотно

Відгуки

Юрій Іванов

Я – Ваш постійний клієнт! Дякую колективу за гарне виконання замовлень! Завжди радий співпраці! З повагою, Юрій.

Завантажити

Ви можете додати файли: jpeg, png, tiff, psd, eps, ai, rar, zip

Друк на полотні - в чому суть і особливості?

Друк на полотні на основі власного фото замовника є унікальним способом змінити інтер'єр приміщення, зробити його унікальним і надати простору індивідуальності. Особиста тема підійде як для декорування спальні, так і кухні, вітальні, дитячої та інших кімнат. Друк на полотні в Києві є основним напрямком нашої діяльності, тому ми можемо гарантувати вам високу якість виконання замовлення.

При виборі друку фото на полотні, ви створите інтер'єр, який буде в повній мірі відповідати вашим смаком. Як сюжету картини може постати будь-яка фотографія, якщо її якість відповідає вимогам до зображення. Фотографії на полотні будуть володіти всім багатством палітри, яким володіє оригінальна композиція зі збереженою деталізацією знімка.

За основу ми беремо натуральні полотна і це забезпечує максимальну схожість з рукотворної картиною. Для нанесення використовуються екологічні біочерніла, які володіють стійкістю до води, сонячних променів і пошкоджень механічного характеру. Якщо ви завжди мріяли про те, щоб у вашому домі висіла справжня картина, але не могли визначитися з сюжетом - чому б не почати з зображення, яке гарантовано вам до смаку?