Сімейні картини

-30%

Наші переваги

виготовлення за день

оплата при отриманні

дизайн індивідуально для Вас

оригінальний подарунок

Матеріали

неткане полотно

Неткане полотно

натуральне полотно

Натуральний холст

Друк сімейних модульних картин на полотні 

Друк на полотні модульних картин - одна з послуг, яку пропонує наш інтернет-магазин. Це досить популярний і сучасний вид прикраси інтер'єру, який останнім часом знаходиться на піку моди. Якщо ви бажаєте недорого замовити полотно, поділене на модулі, наша компанія, що працює по Києву і всій Україні, рада запропонувати свої послуги!

Що собою являє друк модульних картин на полотні?

Модульні картини - це ваші фото, які пройшли відповідну обробку. Щоб зробити таке полотно і надалі використовувати його в інтер'єрі, вам потрібно просто відправити нам фотографії, які ляжуть в основу майбутньої картини. Наші дизайнери оброблять отримані файли, при необхідності проведуть ретуш та корекцію, зроблять макет і поділять його на модулі. Після того, як ви схвалите макет, ми відправляємо його до друку і на виході отримуємо гарний і якісний арт, який стане кращою прикрасою вашого будинку.

Якщо ви бажаєте надрукувати модульні картини зі свого фото - немає нічого простішого. Зверніться до нас, надішліть фото, а ми зробимо все інше. Ви можете вказати будь-яке число модулів від двох до п'яти, а ми поділимо на них майбутню картину таким чином, щоб результат виглядав гарно, гармонійно і був повністю унікальним.

Коли потрібен друк фотографії на модульній картині?

Купити такі картини варто в двох випадках: коли ви бажаєте зробити унікальний і незабутній інтер'єр, а також коли шукаєте відмінний подарунок. Так наприклад, весільне фото, поділене на модулі, стане відмінним подарунком подружжю на річницю. Сімейні картини користуються величезною популярністю, тому вони завжди є кращим подарунком на будь-яке свято, ювілей та інші урочистості.

Модульні картини за своїм фото - унікальна можливість увічнити найбільш приємні і незабутні моменти, наприклад, з сімейного відпочинку або якихось пам'ятних подій. За допомогою такого полотна ви зможете зробити інтер'єр максимально індивідуальним, не схожим на всі інші і тільки вашим. І обов'язково отримаєте масу компліментів вашому художнього смаку!

2011-2019 © Арт-Холст ™

Картини на холсті
Всі права захищені
тел.: 0 (800) 300 332
sale@art-holst.com.ua