Модульні картини в Харкові: оригінальні ідеї для інтер'єру

Есавочкіна Дар'я
Щербакова Анна
Пн-Пт с 9.00 до 21.00 Сб с 10.00 до 16.00тел. 0 (800) 300 332

Модульна картина харків

Складно уявити сучасний інтер'єр без декоративних елементів, таких як вази, статуетки, картини, вінтажні предмети і багато іншого. Справжнім відкриттям стали модульні картини - сучасний і свіжий погляд на оформлення стін в будинках, квартирах, офісах, ресторанах і кафе. Давайте розберемося, що собою являє цей новомодний декор і де купити модульну картину в Харкові.

Залежно від кількості елементів модульні картини поділяються на: диптих - картини з двох модулів, триптих - три модулі, полиптих - чотирьох і більше частин. Зовсім не обов'язково, щоб ці панелі утворювали квадрат або прямокутник. Загальна композиція може бути зібрана з частин різної форми, розмірів, які з'єднує загальний малюнок або серія тематичних сюжетів. Варіантів безліч, головне, щоб цілісна композиція виглядала гармонійно і вписувалася в стилістику приміщення.

Сюжети для друку можуть бути якими завгодно: від ретро-зображень до абстракції. Завдяки сучасним можливостям цифрового друку і графічним редакторам ви можете створити ексклюзивні панно або композицію з улюблених фото або ілюстрацій. Найбільш популярними залишаються сюжети з природою і квітковими мотивами. Варто відзначити, що репродукції картин в Харкові набирають популярність серед покупців модульних інсталяцій. Тільки уявіть, знамениті шедеври Далі, Куїнджі чи Моне, розділені на кілька фотопанелей. Погляньте на улюблені твори мистецтва під новим кутом.

Купити модульні картини в Харкові: альтернатива фотосалон і магазинам

друк картина на полотні у Харкові модульна фотокартина на полотні в Харкові

Професійно виконана модульна композиція, внесе новизну і яскравих фарб в приміщення. Модульна картина - це модна і оригінальна ідея для подарунка другові або колезі. У каталозі на нашому сайті представлено безліч сюжетів для друку, в категорії «Мультіпанелі» зібрані популярні варіанти модульних картин.

Купити картини на полотні в Харкові ви можете не виходячи з дому на нашому сайті art-holst.com.ua. Доставка здійснюється зручним для вас способом в будь-який район міста. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта фахівці нашої компанії втілили в життя безліч креативних ідей, наприклад, фотокартина «Харків» прикрасила стіни будинку одного з наших покупців. Тільки уявіть п'ять мультіпанелей із зображенням вашого улюбленого міста! Купити картину в Харкові недорого можливо, головне визначитися з сюжетом, розмірами і варіантами підрамника. Ми чекаємо ваших нестандартних пропозицій!

З ТМ Арт-Полотно слідувати модним тенденціям і йти в ногу з часом легко і доступно!