Фотоколаж на полотні

картина колаж
фотоколаж
картина в стилі колаж
портретні фото у вигляді колажу
картина фотоколаж
колаж із фото на полотні

Цікавий інтер'єр складається з деталей, аксесуарів та предметів декору, які розповідають про господаря приміщення і його сім'ю. Останнім часом особливо модно стало використання фотоколлажа в декоруванні інтер'єру. Якщо ви хочете замовити гарний фотоколаж на стіну, то можете звернутися в компанію Art-holst. Наші дизайнери створять по-справжньому унікальний проект, який буде радувати Вас і Ваших близьких.

Що таке фотоколаж?

Одне зображення або картина, яка включає в себе кілька різноманітних або спеціально підібраних фотографій називається фотоколажем. Вперше подібна техніка обробки стала використовуватися в живопису. Тоді художники накладали на основу різні кольори і фактури, в результаті виходило цікаве зображення. У фотографії цей вид декоративно-прикладного мистецтва відразу знайшов шанувальників. Сьогодні колажі з фотографій досить поширені і популярні по всьому світу. Адже одна фотографія може включати в себе відразу кілька зображень.

Різновиди колажів з фото

Існує кілька різновидів подібних декоративних композицій:

При замовленні подібної картини на полотні в якості подарунка необхідно пам'ятати в честь якої події, вона буде підноситися. Це може бути весільний презент, або колаж з фотографій на день народження, може бути на ювілей. Приводів може бути багато!

Багато креативих людей самостійно створюють цікаві фотоколажі, але не можуть використовувати їх у власному інтер'єрі, так як необхідно роздрукувати отриману картину на полотні. Тоді можна звернутися за допомогою до професіоналів своєї справи.

Переваги замовити фотоколаж в Art-holst

Наш інтернет-магазин пропонує вигідні умови для того, щоб купити колаж. До видимих переваг звернутися до нас можна віднести:

Одним з головних позитивних якостей для того, щоб замовити друк фотоколлажа на полотні у нас можна вважати дотримання технології виготовлення:

Якщо у вас виникли питання, що стосуються оформлення замовлення або Ви хочете дізнатися особливості створення фотоколажів, то можете зателефонувати за вказаним на сайті номером телефону. Наш консультант відповість на всі запитання.

Звертайтеся в Art-Holst, ми допоможемо вам створити чудовий подарунок або просто прикрасу для інтер'єру.