Питання та відповіді

1. Що таке друк на полотні?

Це сучасна технологія нанесення повнокольорового зображення на полотно методом струменевого друку. За допомогою сучасного імпортного обладнання, Ваша фотографія переноситься на полотно зі збереженням всіх деталей і чіткості. Зображення зносостійке і не розчиняється водою.

2. Як оформити замовлення, якщо в моєму місті немає представництва Вашої компанії?

Ви зв'язуєтеся з нашим менеджером по телефону або електронною поштою, називаєте вподобану вами картину або висилаєте свою фотографію. Менеджер оцінює вартість і термін робіт. Якщо ви з усім погоджуєтесь - підтверджуєте замовлення і ваша картина направляється в роботу. Коли полотно готове, воно висилається згідно реквізитів. На наступний день або через день ви приходите на склад перевізника і забираєте свою картину. Залишилося тільки повісити її на стіну і насолоджуватися новою красивою деталлю вашого інтер'єру.

3. Що таке підрамник?

Підрамник це внутрішня дерев'яна рама картини. На неї здійснюється натяжка полотна і вона безпосередньо потім кріпиться на стіну. 

4. Як це галерейна натяжка?

Є два типи натяжки полотна на підрамник, під багет і галерейна. Під багет це коли торець картини залишають білим під колір полотна. Галерейна натяжка це коли зображення знаходить на торець і підгибається під підрамник. Частіше використовується галерейна натяжка, вона не вимагає використання багета, має завершений, цікавий та сучасний вигляд.

5. Як зрозуміти, що моя фотографія підходить на потрібний мені розмір?

Визначити по телефону чи підходить ваша фотографія під той розмір, що вам потрібен - практично неможливо. Побічно можна судити за розміром файлу, але ця ознака не завжди відповідає дійсності. Найдостовірніший шлях - це відправити файл зображення нашим співробітникам, а вони визначать на який максимальний розмір можна збільшити ваше фото.

6. Як виглядає картина на полотні?

Багатьох хвилює питання як же те чи інше зображення буде виглядати саме як готова картина на полотні. Ми хочемо показати в найдрібніших деталях як виглядає саме полотно (натуральне полотно) і деякі картини зблизька. Готова картина виглядає трохи специфічно і деякі зображення на полотні можуть бути відмінні від зображення на екрані. Але в будь-якому разі картини на полотні виглядають завжди стильно та сучасно.

7. Я можу обміняти або повернути товар?

Так, ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».

Щоб скористатися цією можливістю, будь ласка переконайтеся що:

Оформити Заявку на повернення товару можливо на сторінці https://art-holst.com.ua/contacts

8. Коли ви не можете повернути товар?

На жаль, ми змушені відмовити в поверненні або обміні в наступних випадках:

Умови повернення чи обміну вироби

Для обміну або повернення товарів, Вам необхідно оформити заявку на повернення товару на сторінці контакти https://art-holst.com.ua/contacts

Клієнти проживають в Києві, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці можуть здійснити обмін або повернення за наступними адресами: