У культурі з образом вовка закріпилися різні значення. В цілому ж хижак асоціюється з такими поняттями, як сила, відвага. І, обираючи сюжет для картини, слід спиратися на свої відчуття, життєві принципи. Про те, як купити картини з вовками і де краще їх розмістити ми сьогодні і поговоримо.

 

Картина с волком

Підбираючи тематичний декор, ми виходимо з естетичних міркувань. А якщо це картини, то вони в деякій мірі висловлюють захоплення і погляди власника. Психологи кажуть, що по розміщеному в будинку сюжету можна багато чого довідатися про його господаря. Картину на полотні з вовком обирають сильні особистості, з чітко сформованою системою традиційних цінностей.

Культ вовка сходить до часів, коли прабатьки поклонялися богам, жили племенами і кочували по широких степах. Вовк – сильний, витривалий, вірний своїй родині, мужній. Картина із зображенням хижака не залишить байдужим цілеспрямовану, незалежну, впевнену людину. Купуючи картини з вовками, ви отримуєте потужний заряд енергетики, яка укладена в образі вовка.

два волка
белая волчица

У вченні фен-шуй енергія вовка асоціюється зі стихією вогню

Картина с волками Волки на картине

Картина на полотні “Вовк” прикрасить кабінет керівника. Якщо колектив піднесе такий подарунок шефу, то зробить йому відмінний комплімент. Таким оригінальним способом ви вкажете на сильні якості характеру, визнаєте його авторитетність.

В античному світі вовк символізував бога Марса, і був ознакою перемоги. Пізніше зображення вовчої голови на щиті, шоломі було емблемою доблесного воїна.

белые волки

Картина з вовками в спальню – бути чи не бути?

Які ж тут можуть бути варіанти? Для початку слід визначитися з тим, чию спальню прикрасить панно.

 

Всю силу почуттів і подружню вірність підкреслить декор із зображенням пари – вовка і вовчиці. Відомо, що ці хижаки обирають собі супутницю раз на все життя. Вовк – вірний сім’янин і відповідальний батько.

стая

Сюжет із зображенням вовчої пари стане відмінним подарунком не тільки подружжю. Холостяку, бажаючому знайти свою суджену, такий презент також припаде до смаку. Декор не дасть йому забути про свою мету – створити щасливу і міцну сім’ю.

Декор, виготовлений за індивідуальним замовленням, підкреслить характер власника будинку. Істинний переможець, природжений лідер, безсумнівно, оцінить картину з вовком. Купити панно будь-якого розміру і форми на сайті виробника картин Арт-холст легко.

Поширені запитання

  • Які найпопулярніші картини в категорії “Вовки”? Найпопулярніші картини в категорії це Пара вовків, Білі вовки и Містичний вовк.
  • Скільки коштують картини Вовки? Вартість картин залежить від розміру і матеріалу полотна: від 117 до 1440 грн.
  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • Які матеріали використовуються при виготовленні картин? Картини виготовляються на двох матеріалах: неткане полотно і натуральний холст. Полотна вручну натягуються на сосновий підрамник. Всі матеріали екологічно чисті і не мають шкідливих випарів.
Розгорнути