Собаки, мабуть, найулюбленіші домашні тварини, які служать захисниками і помічниками людини тисячі років. Тож не дивно, що образ цієї домашньої тварини став один з популярних сюжетів в живопису. Картини з собаками – це репродукції знаменитих робіт, сучасні знімки популярних і рідкісних порід, фото вашої улюбленої домашньої тварини. В нашій галереї зібрано безліч зображень з собаками, але ми не обмежуємо вас – пропонуйте свої цікаві сюжети або фото свого улюбленця для друку.

Зображення собак на картинах – улюбленці очима відомих художників

Безліч прекрасних картин із зображенням собак було написано художникам в різні часи. Ці полотна знаходяться в приватних галереях і відомих музеях по всьому світу, зображують відомих особистостей з їх улюбленими вихованцями. Серія робіт «Собаки грають в покер» Куліджа, портрети Рейнегла, роботи Еммс і багато інших відомих художників і їх полотна прославляли собак, їх красу, доброту і відданість.

Сучасні картини із зображенням собак

Завдяки сучасним можливостям друку будь-яке зображення або знімок можуть стати витвором мистецтва, який нічим не поступається за красою роботам професійних художників. Наша компанія пропонує друк будь-якого зображення з нашої тематичної галереї або знімка, наданого вами, на полотні високої якості будь-якого формату.

Такі картини стануть відмінним подарунком вашим близьким, дітям, друзям або колегам. З їх допомогою ви зможете підкреслити тематику і стиль закладу, магазину або салону, прикрасити стіни в спальні, дитячій або робочому кабінеті. Купити картини з собаками ви можете онлайн на нашому сайті або по телефону.

Розгорнути