Іпічний живопис (від грецького hippos – кінь) або картини з кіньми – ось уже довгі роки залишається популярним жанром в мистецтві. Стать, зовнішність, витонченість і характер цих тварин привертає увагу художників, які роблять їх частиною батальних сюжетів, мисливської тематики, портретів, вписують в пейзажі.

 

Завдяки сучасним можливостям цифрового друку кожен може замовити репродукцію улюбленої картини з конем, надруковану на полотні високої якості. В якості сюжетів для друку виступають знімки цих тварин, які на полотні виглядають деталізовано і чітко.

Купити картину з конем – інтернет-магазин Art-Holst

Коні на картинах – це різноманіття сюжетів, енергія і особливий настрій. Такі картини є відмінним варіантом для подарунка друзям, близьким і колегам. Вони також мають універсальне застосування при декорації приміщень, підходять, як для робочих кабінетів і офісів, так і спалень і дитячих кімнат.

 

У нашому тематичному каталозі ми підібрали безліч сюжетів з кіньми, які доступні для друку на полотні будь-якого формату. Обирайте зображення для друку, яке ідеально впишеться в ваш інтер’єр по стилю, буде надихати вас, ваших гостей і відвідувачів, зможе створити в приміщенні необхідну атмосферу і настрій.

Ви також можете надати для друку будь-яке зображення, якого немає в наших каталогах. При необхідності наші фахівці допрацюють його колір і стиль. Картини ми виробляємо на власному обладнанні, тому гарантуємо індивідуальний підхід і високу якість. Готову продукцію ви можете оплатити і забрати будь-яким зручним для вас способом – ми пропонуємо різні варіанти оплати і доставку по всій країні.

Поширені запитання

  • Які найпопулярніші картини в категорії “Коні”? Найпопулярніші картини в категорії це Табун, Білі коні і Два коні.
  • Скільки коштують картини Коні? Вартість картин залежить від розміру і матеріалу полотна: від 117 до 1440 грн.
  • Як здійснюється доставка? Ми здійснюємо доставку картин по всій території України, використовуючи послуги компанії Нова пошта.
  • Які матеріали використовуються при виготовленні картин? Картини виготовляються на двох матеріалах: неткане полотно і натуральний холст. Полотна вручну натягуються на сосновий підрамник. Всі матеріали екологічно чисті і не мають шкідливих випарів.
Розгорнути