Ця категорія поки що не наповнена. Пропонуємо вам ознайомитись з нашими найпопулярнішими товарами на сайті.
Найпопулярніші товари

Тарас Шевченко – український діяч: поет, прозаїк, художник, політик. Його любили і шанували за суворі звичаї, різноманіття талантів, широке коло інтересів та проукраїнські погляди. Свою творчість він присвятив нашому народові, відображаючи всі тяготи непростого часу. Він вірив, що Україна буде незалежною і вільною, вчив поважати українську культуру, мову, традиції. Понад 150 років минуло з його смерті, але кожен з нас до сих пір вважає його символом країни, гордістю, генієм, знає напам’ять рядки великого «Заповіту». Пам’ятники поетові розкидані по всьому світу і входять в трійку найпоширеніших. Жоден урок української літератури, жодна національна галерея, жоден навчальний заклад або однойменний театр не обходяться без фото Шевченка. Якщо Ви хочете оформити інтер’єр приміщення в українському стилі – полотно з портретом Тараса Шевченка стане прекрасним доповненням.

 

У роки юності Тарас не фотографувався і першу фотографію зробив 30 березня 1858 року на прохання М. Дорохової. З неї він пізніше написав власний автопортрет. До нашого часу збереглося небагато фото Тараса Шевченка, кожне з яких Ви зможете замовити на полотні в нашому інтернет-магазині.

Тарас Шевченко – картини

Останні роки зріс попит на живопис 19 століття. Не оминула популярність і творіння Т. Шевченка. Оригінальні малюнки і картини розійшлися по галереях і музеях усього світу і є максимально дорогими. Купити таке мистецтво може далеко не кожен. Однак, сучасні технології дозволяють створювати якісні репродукції недорого. Їх роздруковують на полотні, при цьому, зберігаючи всі особливості натурального полотна. У нас Ви зможете замовити картини Тараса Шевченка в будь-якому форматі або зробити незвичайну модульну картину.

Тарас Шевченко портрет

У творчості художника найбільш відомими є автопортрети і портрети значущих особистостей епохи. Подібні арт-об’єкти чудово вписуються не тільки в класичний український або ретро-інтер’єр, але й прикрасять стіни сучасних приміщень. Автопортрет 1843 року 1845 року і частина робіт 1860 року – це чорно-білі начерки олівцевої технікою, які ідеально доповнять мінімалістичні інтер’єри в стилі лофт, хай-тек, арт-деко та ін., В той час як кольорові портрети маслом, де зображений молодий Шевченко, навіють атмосферу творчості і натхнення в будь-яких апартаментах.

Переваги замовлення на нашому сайті

Якщо Ви хочете замовити красиву картину із зображенням великого поета в Києві – магазин «art-holst» пропонує найвигідніші умови співпраці, бонуси і знижки. Оплата відбувається готівкою, безпосередньо в нашому офісі або прямо на сайті або післяплатою при отриманні, якщо Ви перебуваєте в іншому місті. Ми здійснюємо доставку по всій Україні.

 

У нас Ви зможете не тільки замовити будь-який з портретів Тараса Шевченка, або вибрати один з вже наявних варіантів на сайті у тому числі стилізацію під арт олівцем або арт у чорно-білому сучасному стилі. Зручний функціонал сторінки дозволяє обрати стандартний розмір полотна для роздруку, від 30-сантиметрового до півтораметрового або задати свої, необхідні довжину і ширину. Ви можете запросити друк картини Шевченка на натуральному полотні або нетканому полотні, задуматися про придбання модульної картини з силуетом поета.

Крім цього, є невеликий фільтр відтінків і дзеркальне відображення, щоб Ви могли підібрати зображення, що максимально підходить під Ваш інтер’єр.

Шевченко картини і Шевченко портрети стануть прекрасним декором навчальних класів, арт-галерей, художніх майстерень. Така репродукція викличе довіру та повагу відвідувачів, говорить про серйозність намірів і вселяє впевненість. Телефонуйте за вказаними номерами телефонів для більш докладної консультації.

Розгорнути