Ця категорія поки що не наповнена. Пропонуємо вам ознайомитись з нашими найпопулярнішими товарами на сайті.
Найпопулярніші товари
Виникнення фресок має багаторічну історію і бере свій початок ще з Егейській культури. Незважаючи на те, що більшість фресок написані на релігійну тематику, сюжетом для картини на полотні можуть стати будь-які предмети мистецтва первісного періоду, Єгипту, Стародавньої Греції або Риму.

В даний час немає необхідності бути талановитим художником, для того щоб прикрасити стіни приміщення фрескою. Фреска на стіну в сучасній інтерпретації – це щось інше, її не можна зіставити з фрескою-картиною, написаною від руки. У передачі кольору і реалістичності передачі графіки вона мало чим поступається картинам ручної роботи. Сучасні технології досить легко дозволяють перенести зображення на тканині будь текстури. При цьому вони значно дешевше і не тьмяніють від сонця. Картина-фреска створить візуальний ефект великого простору і зробить атмосферу у Вашому будинку духовної і піднесеною.

Переглянути фото фресок Ви можете в каталозі картин на полотні Фрески. Ми враховуємо індивідуальні переваги наших клієнтів, Ви можете замовити картину з фресками на свій смак будь-якого розміру. Зробіть інтер’єр свого будинку індивідуальним і оригінальним, дзвоніть і замовляйте картину на полотні просто зараз.

Розгорнути